JVVZ s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 2016. Svým programem a množstvím realizovaných zakázek se řadíme mezi střední stavební/elektro firmy pracující v těchto oborech. Naše firma má zajištěnu vlastní dopravu a je vybavena množstvím strojů/přístrojů i pro specializované obory ve stavebnictví/elektro.

V průběhu naší existence jsme provedli značné množství zakázek jak pro soukromé osoby, tak pro firmy a organizace. Pracujeme s vybavením a zařízením, které zaručuje maximální kvalitu a efektivnost. Toto vybavení nám zajistí úspory v nákladech.

Našim zákazníkům se snažíme vyjít vstříc v nejvyšší možné míře v jejich nejrůznějších požadavcích.

Při styku se zákazníkem začínáme od základního projednání záměru, dále pak rozborem projektu a v průběhu stavby pracujeme s dalšími možnými úpravami dle přání a možností zákazníka.

Při stavbě/rekonstrukci můžeme pracovat od standardního až po exkluzivní a luxusní provedení. 

Pro zákazníky/investory máme připravený on-line stavební deník, kde mohou sledovat průběh stavby včetně fotodokumentace z pohodlí domova či kanceláře.

Rádi bychom Vás ujistili, že téměř veškeré Vaše požadavky jsme schopni uspokojit. Mezi naše nejzajímavější letošní zakázky patří například dodávka a realizace slaboproudých a silnoproudých rozvodů včetně koncových prvků a oživení ve výjezdové základně Záchranné Zdravotnické Služby Libereckého kraje v Rokytnici nad Jizerou; elektroinstalace a rekonstrukce roubenky v obci Krásná; dodávka a rekonstrukce slaboproudých a silnoproudých rozvodů včetně koncových prvků a oživení, zabezpečovací systém v Konfederaci politických vězňů České republiky v Praze; elektroinstalace hlavních domovních rozvodů v bytovém domě v Strakonické ulici v Praze atd.