Elektromagnetické zámky

navštivte nové stránky věnované slaboproudým instalacím

Elektromagnetické zámky

Efektivní ochrana vchodů bytových domů se v současné době stává samozřejmostí a je jedno, zda z důvodu bezpečí, nebo proto, aby bylo zabráněno pohybu nežádoucích osob v bytových domech. Naše firma přináší na český trh řešení v podobě uceleného sortimentu elektromagnetických zámků, které splňují nejpřísnější normy a přinášejí zároveň za mimořádně výhodnou cenu komplexní řešení zabezpečení domů.

Systém ověření uživatele pomocí čipů v kombinaci s elektromagnetickým zámkem přinášíme v uceleném řešení přímo pro bytové domy, kde jsou mechanické zámky vystaveny enormní zátěži, dochází k rychlému opotřebení vložky zámku, opotřebení mechanických částí zámku a tím ke snížení bezpečnosti v domě.

Elektromagnetické zámky, které nabízíme, využívají na zabezpečení dveří (uzamknutí) magnetickou sílu, což zaručuje jejich dlohou životnost a funkčnost i při častém otevírání.

Nabízíme tři základní typy dveřních elektromagnetických zámků:

navštivte nové stránky věnované slaboproudým instalacím

Přístupové systémy a domovní telefony

Jsme certifikovaný partner pro instalaci domovních telefonů Legrand. Systém Legrand Bticino umožňuje po stávajícím vedení instalovat videotelefony po dvou vodičích. Naše firma poskytuje na veškeré prvky systému 4letou záruku.

Nabízíme Vám řešení pro bezpečnější a zároveň jednodušší přístup k Vám domů nebo do kanceláře. Instalujeme přístupové systémy, včetně čteček RFID čipů, elektromagnetických zámků nebo domácích videotelefonů a venkovních vstupních panelů.

Pro bytové domy máme vlastní systém kontroly vstupů založený na čipech Mifare a řídících jednotkách, které lze v LAN síti vzájemně propojovat. Tím správě domu umožníme efektivní správu a přehled o vydaných čipech, jejich managenet apod.

Připravíme návrh dle Vašich požadavků s předběžnou cenovou kalkulací, následně provedeme montáž zařízení dle Vašeho přání. Samozřejmostí je servis s pravidelnými revizemi.

navštivte nové stránky věnované slaboproudým instalacím

Kamerové systémy a zabezpečení objektů

Pokud chcete mít nad Vaším domem, bytem nebo např. firmou podrobnější dohled, nabízíme Vám řešení v instalaci kamerového systému nebo elektronického zabezpečení nebo kombinaci obou systémů. Jsme certifikovaným montážním partnerem Jablotron s letitou praxí.

Vypracujeme projekt dle Vašich požadavků s předběžnou cenovou kalkulací, provedeme montáž zařízení dle Vašeho přání a dodáme jednotlivé komponenty.

Proškolený technik poté zprovozní celý systém a provede názorné zaškolení obsluhy.